Centrum Edukacji Oskar - Przedszkola, Szkoła Podstawowa, Liceum Dla Młodzieży i Dorosłych

« »

O nas

Centrum Edukacji 'OSKAR' jest placówką edukacyjną, która niedawno obchodziła swoje dziesiąte urodziny. Powodów do radości jest wiele. 10 lat istnienia firmy to dużo, zwłaszcza w dzisiejszych trudnych czasach. Jest to czas rozmyślań i podsumowań. A zebrało się tego trochę:

 

- Przedszkole „PATRYK” – przedszkole, które opiekuje się dziećmi już w sześciu punktach Olsztyna, proponując najbardziej bogatą ofertę w mieście: przy ul. Wiśniowej 11, Żurawskiego 16, Wiecherta 9, Wilczyńskiego 18, Hallera 4a, Nowowiejskiego 1  oraz na Żurawiej 30. Nad dziećmi czuwa wykwalifikowana kadra a opieka trwa od godziny 6:30 do 18:00. W każdej placówce stosujemy indywidualny program adaptacyjny. Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie w przedszkolu poznajemy potrzeby dziecka, uzdolnienia czy też trudności, rozbudzamy jego ciekawość świata i ludzi, zapewniamy opiekę i rozwój. Nasze dzieci są z nami praktycznie większość dnia, podczas którego bawią się, uczą, tańczą, uczęszczają na rytmikę i muzykę.

 

- Przedszkole 'PATRYK' z siedzibą w Jonkowie - pierwsza zamiejscowa placówka przedszkolna. Oferuje opiekę w godzinach 6:30 - 18:00. Dzieci oprócz realizacji podstawy programowej uczą się języka angielskiego, tańca i muzyki. Uczestniczą również w zajęciach artystycznych, zajęciach w-f . Znajdują się pod stałą opiekę logopedy.

 

- Szkoła Podstawowa „OSKAR”, która jako jedna z nielicznych olsztyńskich szkół jest w pełni przygotowana do przyjmowania sześciolatków. To są naprawdę małe dzieci, którym należy zapewnić nie tylko naukę ale opiekę do godziny co najmniej 16-17 a także ciepłe posiłki. Każdy rodzic chce przecież zapewnić dziecku dobry start oraz najlepsze wykształcenie jednocześnie zapewniając mu bezpieczne warunki nauki i zabawy. Nasza szkoła proponuje opiekę do godz. 17:00, wspólne odrabianie lekcji, stałą opiekę pedagoga, 3 ciepłe posiłki.

 

- Gimnazjum 'OSKAR' - szkoła dzienna dla uczniów kończących VI klasę Szkoły Podstawowej. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach między 8:00 - 15:00. Zapewniamy miłą atmosferę, naukę w komfortowych warunkach, indywidualne podejście do uczniów, klasy do 15 osób. Istnieje również możliwość wykupienia obiadów.

 

- Liceum Ogólnokształcące dzienne dla młodzieży, najtańsze Liceum niepubliczne w Olsztynie. Opłata wynosi tylko 150 zł miesięcznie. (Promocja, bezpłatnie w przypadku uzyskania 75% frekwencji w danym miesiącu)  Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Uczniowie uczą się w małych około 18 osobowych klasach. Mają możliwość ukończenia dodatkowych kursów, szkoleń, korzystania z pracowni internetowych, wykupienia obiadów. Posiadają legitymacje szkolne jak w szkole publicznej, ale przede wszystkim uczą się w przyjaznej, miłej atmosferze. Istnieje możliwość przeniesienia się w trakcie trwania roku szkolnego.

 

- Bezpłatne Liceum Ogólnokształcące i Uzupełniające dla dorosłych. Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, dwa razy w miesiącu, sobota-niedziela. Naukę w liceum mogą podjąć osoby dorosłe po gimnazjum, szkole podstawowej, zasadniczej zawodowej. Harmonogram zjazdów ustalany jest na cały semestr z góry więc istnieje możliwość dostosowania swoich planów do częstotliwości spotkań.

 

- Bezpłatne Studium Policealne na kierunkach: Administracja, Ekonomista, Ochrona Środowiska, Informatyk, Turystyka, Bezpieczeństwo i Higiena Pracy, Kosmetyka, Fryzjerstwo. Jest to alternatywa dla osób, które chcą zmienić zawód w krótkim czasie (nauka średnio trwa 2 lata, wyjątek stanowi kierunek BHP, który jest 1,5 roczny).

 

- Kursy i szkolenia, zaczynając od kursów zawodowych takich jak: kursy księgowości, kadry i płace, komputerowe, BHP a kończąc na kursach tańca, wizażu, kosmetycznych. Organizujemy równiez kursy pedagogiczne dla wykładowców pozaszkolnych form kształcenia. Kursy odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych lub w weekendy. Prowadzimy również kursy na indywidualne zlecenie pracodawców lub pracowników.

 

- Ośrodek Nauki Jazdy. Organizujemy kursy prawa jazdy na kategorię B. Kursy rozpoczynaja sie średnio raz w miesiącu. Zajęcia teoretyczne odbywaja się dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych. Zapewniamy badania lekarskie na miejscu. Dysponujemy samochodami marki Grande Punto.